Premiery

2DK and beyond

Zvyrke

Kontynuacja komiksu „2DK”. Apokalipsa zombie trwa w najlepsze, prace nad szczepionką stoją w martwym punkcie, a Neil znów jest obiektem badań. Tylko teraz zamiast jednego szalonego naukowca ma nad sobą pięciu powoli odchodzących od zmysłów.

Najnudniejszy komiks z całego Zvyrolversum – 99 stron o tym, jak główny bohater siedzi zamknięty i umiera z głodu.

Komiks znajdziecie na stoisku „Rzeźzina”.

Warto zwrócić uwagę na grafikę promującą premierę. Jest ona narysowana tradycyjnie na A4 i będzie do kupienia na stoisku. Każdy kupujący ma też szansę na otrzymanie limitowanej pocztówki. Wyłącznie na Betonie!

Cemęt 6. Nie z tej ziemi

Grand Grimoire

Ottolch

Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyjątkową premierę na BETON:

– edycja Grand Grimoire, słynnej księgi okultystycznej, w zupełnie nowym wydaniu! Odkryj tajemnice średniowiecznego okultyzmu!

Poznaj zaklęcia:

– jak stworzyć podwiązkę podróżną?

– jak zrobić różdżkę magiczną?

– jak słuchać mowy zmarłych?

– jak każdego zmusić do tańczenia nago?

 

Główne cechy:

  • Niepowtarzalne ilustracje: 

Ilustracje Ottoicha przywołują starożytne sekrety Grand Grimoire w stylu nawiązującym do klasycznych rycin i grafik, nadając nowy wymiar tajemniczym treściom księgi.

  • Głębokie poznanie: 

Dzięki szczegółowym rysunkom Ottoicha zgłębisz tajniki rytuałów, symboli i praktyk okultystycznych opisanych w Grand Grimoire. Każda ilustracja starannie współgra z tekstem.

  • Edycja kolekcjonerska: 

Ta limitowana edycja będzie prawdziwą perełką w kolekcji miłośników okultyzmu i fanów charakterystycznego stylu Ottoicha. Każdy egzemplarz otrzymuje indywidualny numer.

Ta ekskluzywna edycja Grand Grimoire z ilustracjami Ottoicha to niepowtarzalna okazja, by posiadać unikalne dzieło sztuki i tajemniczą wiedzę.

Śpij Słodko, Aniołku

Tomxyz

na BETONie premierę będzie miało rozszerzone wydanie Śpij Słodko, Aniołku. Komiks będzie w kolorze (jednym!), został także wzbogacony o materiał z wystawy, który dodatkowo poszerzyłem, oraz o katalog wystawowy wydany w bardzo niskim nakładzie. Łącznie uzbierały się aż 64 strony! Okładka soft touch z grzbietem, papier offsetowy. Nakład limitowany.