Strefa gier

Sobota (19 listopada)

godz. 16.00

galeria na 1/2 piętrze

LARP

Zapisy przez FB prowadzących: https://www.facebook.com/PaprykarzLarpowy
Kategoria wiekowa: 12+

O larpie:
Jesteście zupełnie normalnymi ludźmi. Tak samo jak wszyscy na około zajmujecie się swoimi przyziemnymi sprawami. Poza tym, że nie zawsze tacy byliście. Kiedyś byliście superbohaterami, obrońcami Herotopii. Chociaż teraz tego nie pamiętacie. Nikt nie pamięta. Świat został zmieniony, a niegdyś bliska wam historia już nie istnieje. Jednak stary świat zaczyna się przedzierać do waszej nowej rzeczywistości.
Co stanie się jeżeli wasze super moce wrócą? Czemu opuściliście tamten świat? Jako jedyni możecie poznać odpowiedź.

O prowadzących:
Paprykarz larpowy to szczecińska grupa larpową. Zajmujemy się organizacją i promocją larpów w Szczecinie i okolicach.

parter

Retro Games Room

Sala gier retro, przygotowana przez Retro Graty.

Retro Graty to firma prowadząca sprzedaż internetową gier, konsol i akcesoriów do grania, zarówno  retro, jak i nowszych generacji.

Niedziela (20 listopada)​

godz. 11.00-16.00

galeria na 1/2 piętrze

Strefa Gier Planszowych
z BRAIN ON

Zapraszamy do strefy gier z Brain ON – Włącz myślenie, którą poprowadzi Marcelina Szwarc.
Marcelina Szwarc – fotografka, pedagożka wczesnoszkolna oraz mama dwójki dzieci zaprosi najmłodszych i starszych gości w niezwykły świat kostek, pionków i kart do gry. Od 3 lat prowadzi firmę Brain On – Włącz Myślenie. Poprzez granie w gry planszowe i karciane uczy dzieci logicznego myślenia. Jej misją jest przybliżenie fantastycznego świata zaklętego w kostkach, kartach i pionkach innym. Organizatorka wielu eventów.

godz. 14.00-16.00

parter

Retro Games Room

Sala gier retro, przygotowana przez Retro Graty.

Retro Graty to firma prowadząca sprzedaż internetową gier, konsol i akcesoriów do grania, zarówno  retro, jak i nowszych generacji.

godz. 15.00

sala warsztatowa
na I piętrze

Jeepform
“Coś poszło nie tak”

Zapisy: drogą mailową: mateusz.freidenberg@gmail.com (w przypadku, gdyby pozostały wolne miejsca, możliwość zapisu bezpośrednio przed rozgrywką)
Kategoria wiekowa: 15+

Wszyscy znamy historię kochanków Romea i Julii, ale co by się stało gdyby ich historia zakończyła się inaczej…? Gracze staną na rozprawie sądowej, która ma rozstrzygnąć to, czy znaleziona Julia z nożem w ręku jako pierwsza napotkała Romea, czy to ona go zamordowała.

Zabawę teatralno-larpową poprowadzi Mateusz Freidenberg ze stowarzyszenia Chowaniec.